Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

WARS I SAWA

Obraz

spektakl dla dzieci

Legenda o powstaniu Warszawy. Na samym początku spektaklu poznajemy złego czarodzieja, który żył nad Wisłą i gardził wszystkimi stworzeniami. Jednak najbardziej na świecie nienawidził ptaków...

spektakl dla dzieci

Legenda o powstaniu Warszawy. Na samym początku spektaklu poznajemy złego czarodzieja, który żył nad Wisłą i gardził wszystkimi stworzeniami. Jednak najbardziej na świecie nienawidził ptaków. Niedaleko czarodzieja mieszkała piękna Sawa, która najmocniej kochała ptaki. Pewnego razu stanęła w obronie skrzydlatych przyjaciół i czarodziej zamienił ją w syrenę. Nieopodal żył również rybak Wars, który otrzymał informację o przemienionej dziewczynie od uwolnionego suma. W poszukiwaniach jej pomaga rybakowi nowo poznany Wietrzny Ptak.
W legendzie występują piękne lalki teatralne, historia opowiadana jest z wykorzystaniem licznych piosenek i dźwięków, które pozwolą zagłębić się dzieciom w świat prastarej baśni.

sala OCK, bilet 10 zł (dla dziecka) i 20 zł (dla osoby dorosłej)

wars-i-sawa-afisz


Opublikowano: 31 maja 2022 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury