Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

WITAJ, LATO

Obraz

widowisko taneczne
Zespół Tańca Współczesnego De-eM pod kierunkiem Małgorzaty Wójcik wystąpił z koncertem tanecznym  z okazji nadchodzącego lata. Pierwsza część koncertu to prezentacja krótkich etiud tanecznych w wykonaniu trzech grup Zespołu. Część druga to premiera spektaklu zatytułowanego „Na krawędzi”. W niedzielę po raz drugi mogliśmy obejrzeć popisy taneczne De-eMek. Sala widowiskowa OCK - tak jak w sobotę - pękała w szwach od ilości widzów. Na scenie zaprezentowała się setka tancerzy w czterech grupach.

widowisko taneczne
Zespół Tańca Współczesnego De-eM pod kierunkiem Małgorzaty Wójcik wystąpił z koncertem tanecznym z okazji nadchodzącego lata. Pierwsza część koncertu to prezentacja krótkich etiud tanecznych w wykonaniu trzech grup Zespołu. Część druga to premiera spektaklu zatytułowanego „Na krawędzi” (zobacz zdjęcia).

W niedzielę po raz drugi mogliśmy obejrzeć popisy taneczne De-eMek. Sala widowiskowa OCK - tak jak w sobotę - pękała w szwach od ilości widzów. Na scenie zaprezentowała się setka tancerzy w czterech grupach. (zobacz zdjęcia)
Choreografia: Małgorzata Wójcik, Bartosz Wójcik
Światła: Jakub Bednarski
Dźwięk: Tomasz Bednarczyk

sala widowiskowa OCK, wstęp wolny


Opublikowano: 27 maja 2014 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury