Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

NAJLEPSZY PRZEKAZ W MIEŚCIE

Obraz

koncert w STREFIE MUZY

Najlepszy Przekaz w Mieście (NPWM) to polska ekipa POP’owo / Hip – Hop’owa z Mławy, która została założona w lipcu 2010 roku. W październiku 2012 roku ukazała się ich debiutancka płyta pt. „Słowa Prawdy” dystrybuowana przez jedną z największych firm fonograficznych w Polsce EMI Music Poland...

koncert w STREFIE MUZY

Najlepszy Przekaz w Mieście (NPWM) to polska ekipa POP’owo / Hip – Hop’owa z Mławy, która została założona w lipcu 2010 roku. W październiku 2012 roku ukazała się ich debiutancka płyta pt. „Słowa Prawdy” dystrybuowana przez jedną z największych firm fonograficznych w Polsce EMI Music Poland.
Najlepszy Przekaz w Mieście to jeden z najpopularniejszych zespołów młodzieżowych w Polsce. Zespół wraz ze swoją muzyką gości w czołowych stacjach radiowych i telewizyjnych. Obecnie trwają prace nad nową płytą. Płyta pokaże zupełnie inną muzyczną odsłonę zespołu, w której będą zaczerpnięte różne style muzyczne. W brzmieniach nowej płyty nie zabraknie oczywiście rapu, ale będą tam jednak dominowały brzemienia popu, z elementami reagge, rocka, a nawet jazzu.


W skład zespołu wchodzą:
Adam Rudnicki - RUDNIK
Kamil Woroniecki - WORO
Kamil Król - KRÓL
Damian Demby - DEMBUŚ

Jako support wystąpili MROZIU & LEGAL.

ZDJĘCIA

hala widowiskowo - sportowa im. A.Gołasia, bilet 15 zł

sprzedaż biletów od 15 maja w kasie Kina Jantar i w hali w dniu koncertu od godz. 16 

strefa-muzy


Opublikowano: 22 kwietnia 2015 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury