Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

MUZYKA ENNIO MORRICONE

Obraz

Łukasz Kulik – Prezydent Miasta Ostrołęki oraz Filharmonia Fundacja zapraszają na koncert utworów z gatunku muzyki filmowej w wykonaniu Zespołu Kameralnego Filharmonii Narodowej....

Łukasz Kulik – Prezydent Miasta Ostrołęki oraz Filharmonia Fundacja zapraszają na koncert utworów z gatunku muzyki filmowej w wykonaniu Zespołu Kameralnego Filharmonii Narodowej.
Zespół Kameralny Filharmonii Narodowej składa się z solistów Orkiestry Kameralnej Filharmonii Narodowej, wiodących instrumentalistów poszczególnych sekcji.
Pod kierunkiem artystycznym Jana Lewtaka artyści zaprezentują słynne i uznane utwory autorstwa Ennio Morricone.
Wystąpią:
Jan Lewtak – kierownictwo artystyczne, skrzypce i aranżacje utworów
Robert Putowski – wiolonczela
Joanna Monachowicz – obój, rożek angielski
Maria Lewicka – flet poprzeczny, piccolo i altowy
Magdalena Schabowska – sopran
Danuta Kojro-Pawulska – instrument klawiszowy
Witold Lewicki – harmonijka ustna
Wydarzenie poświęcone jest uczczeniu nadchodzącej beatyfikacji Kardynała Stefana Wyszyńskiego i odbędzie się w poniedziałek 13 września 2021 r. o godz. 17.00 w sali widowiskowo-kinowej Ostrołęckiego Centrum Kultury.
Koncert będzie również muzycznym pożegnaniem z legendą muzyki filmowej Ennio Morricone (1928–2020) – wszechstronnym, światowej sławy włoskim artystą, który odszedł w lipcu zeszłego roku w Rzymie w wieku 91 lat.
Zapraszamy wstęp wolny.

13-wrze-nia


Opublikowano: 13 września 2021 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury