Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

NUDA

Obraz

premiera teatralna
Reżyser, aktorki i organizatorzy mogą być zadowoleni z piątkowej premiery NUDY. Nie tylko z przebiegu samego spektaklu, ale także z licznej widowni. Niestety, niektórzy widzowie musieli odejść "z kwitkiem", zparaszani na powtórkę spektaklu w lutym. zdjęcia

premiera teatralna
Ostrołęcka Scena Autorska zaprasza na pierwszą w tym roku kalendarzowym, premierę. Będzie to “Nuda” wg Grzegorza Sławińskiego, w reżyserii Wojciecha Kraszewskiego. Spektakl opowiada o współczesnych nastolatkach, dla których miasto jest prawdziwym odniesieniem do wartości i wzorcem zachowań. Ukazuje postawy młodych dziewcząt wobec życia i środowiska, z którego się wywodzą oraz ich młodzieńcze fascynacje i rozczarowania. Obnaża również wewnętrzną pustkę młodego pokolenia jako rezultat braku zainteresowań i konkretnych życiowych celów. Świadomie zastosowana teatralna stylistyka kiczu tworzy uroczy, nieco naiwny obraz nastolatek zamknięty w określone ramy czasowe, wyznaczone znudzeniem w oczekiwaniu na cokolwiek i kogokolwiek.
Zapewniamy sporą dozę humoru i teatralnej zabawy.
Reżyseria: Wojciech Kraszewski
Występują: Monika Dębek, Monika Kacprzyńska, Zuzia Kacperowicz, Julia Wyszyńska, Julia Gwiazdowska.

Klub Oczko, Scena Teatralna im. Pawła Opęchowskiego, wstęp wolny

nuda-ze-zdj


Opublikowano: 28 grudnia 2016 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury