Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

ŁUKASZ ZAGROBELNY - RECITAL

Obraz

koncert z cyklu Nastroje we Dwoje
Utalentowany wokalista. Z wykształcenia dyrygent chóralny, z zamiłowania wokalista fantastycznie dyrygujący własnym głosem. Od 15 roku życia uczestniczył w wielu przeglądach, konkursach i festiwalach piosenek. Łukasz w chórkach wspierał wokalnie Natalię Kukulską, Marylę Rodowicz czy Ryszarda Rynkowskiego. Śpiewał też w chórkach w wielu programach telewizyjnych...

koncert z cyklu Nastroje we Dwoje
Utalentowany wokalista. Z wykształcenia dyrygent chóralny, z zamiłowania wokalista fantastycznie dyrygujący własnym głosem. Od 15 roku życia uczestniczył w wielu przeglądach, konkursach i festiwalach piosenek. Łukasz w chórkach wspierał wokalnie Natalię Kukulską, Marylę Rodowicz czy Ryszarda Rynkowskiego. Śpiewał też w chórkach w wielu programach telewizyjnych, między innymi „Show Time” oraz „Idol”. Od 2000 Łukasz związany jest na stałe z Teatrem Muzycznym Roma, gdzie wystąpił w „Miss Saigon”, „Grease”, „Kotach”, „Tańcu Wampirów” i „Akademii Pana Kleksa”.
W 2007 roku spełniło się jego największe marzenie – wydał swój pierwszy solowy album. Promujące album single „Nieprawda” oraz „Życie na czekanie” stały się hitami i do dziś doskonale radzą sobie na listach przebojów.
Ważnym wyróżnieniem dla wokalisty było 3 miejsce na Festiwalu Krajów Nadbałtyckich w Karlshamn oraz Nagroda Publiczności zdobyte wraz z Eweliną Flintą za utwór „Nie kłam, że kochasz mnie”. Duet zajął ponadto
2 miejsce na Telekamerach w kategorii Muzyka oraz Viva Comet za Dzwonek Roku.
Z Artystą wystąpią:
Marcin Murawski - bas i Artur Gierczak - gitara 

sala OCK, bilet 30 zł, sprzedaż biletów od 2 IX od godz. 15 w kasie Kina Jantar


Opublikowano: 30 sierpnia 2018 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury