Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

ŚWINKI TRZY - PEPA, MELA, KWI

Obraz

spektakl teatralny
Po raz pierwszy gościć będziemy aktorów Teatru Zagłębia z Sosnowca. Zapraszamy na bajkę muzyczną opowiadającą historię trzech świnek, które zaczynają samodzielne życie. Uwielbiają tańce, zabawy i niekoniecznie mają ochotę zastosować się do poleceń mamy, aby wybudować sobie solidne domki, w których będą czuć się bezpiecznie...

spektakl teatralny
Po raz pierwszy gościć będziemy aktorów Teatru Zagłębia z Sosnowca. Zapraszamy na bajkę muzyczną opowiadającą historię trzech świnek, które zaczynają samodzielne życie. Uwielbiają tańce, zabawy i niekoniecznie mają ochotę zastosować się do poleceń mamy, aby wybudować sobie solidne domki, w których będą czuć się bezpiecznie. Tymczasem zbliża się zima i w okolicy zaczyna grasować głodny wilk.
Spektakl dla dzieci od lat 4.
Scenariusz i reżyseria: Grzegorz Kwas
Muzyka - Magdalena Marcinkowska-Łamacz

sala widowiskowa OCK
bilet 7 zł dziecko, 15 zł osoba dorosła


Opublikowano: 29 maja 2017 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury