Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

MAŁE ZBRODNIE MAŁŻEŃSKIE - spektakl teatralny

Obraz

Sztuka ta cieszy się niesłabnącym powodzeniem wśród ostrołęckiej publiczności, więc aktorzy: Magda Romanik i Adrian Żebrowski (zdobywcy wyróżnienia na festiwalu IGŁA 2012) zagrają po raz czwarty. Jest to ironiczna, przewrotna i pełna zaskakujących zwrotów akcji psychodrama o związku dwojga kochających się ludzi.

Sztuka ta cieszy się niesłabnącym powodzeniem wśród ostrołęckiej publiczności, więc aktorzy: Magda Romanik i Adrian Żebrowski (zdobywcy wyróżnienia na festiwalu IGŁA 2012) zagrają po raz czwarty. Jest to ironiczna, przewrotna i pełna zaskakujących zwrotów akcji psychodrama o związku dwojga kochających się ludzi. Sztukę Érica-Emmanuela Schmitta reżyserował Wojciech Kraszewski. Scenografia: Marek Suski.
Klub Oczko, wstęp wolny


Opublikowano: 26 września 2012 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury