Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

DZIEŃ KOBIET: OD DESKI DO DESKI

Obraz

wieczór artystyczny
Grupa III słuchaczek Ostrołęckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku wystąpiła na wieczorze artystycznym zatytułowanym Dzień Kobiet: „Od deski do deski”. Za pomocą aforyzmów, wierszy i ciekawostek panie opowiadały o kobietach, ich mentalności i kobiecych charakterach.

wieczór artystyczny
Grupa III słuchaczek Ostrołęckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku wystąpiła na wieczorze artystycznym zatytułowanym Dzień Kobiet: „Od deski do deski”. Za pomocą aforyzmów, wierszy i ciekawostek panie opowiadały o kobietach, ich mentalności i kobiecych charakterach. Ilustracją muzyczną programu były nigdy nie starzejące się piosenki Jerzego Połomskiego i Edwarda Hulewicza.
Opieka artystyczna: Wojciech Kraszewski.
 


Opublikowano: 24 lutego 2014 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury