Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

AUTOKAR TEATRALNY - grudzien 2014

Obraz

Towarzystwo Kulturalne Bywalcy zaprasza do Teatru Powszechnego na spektakl WOJNA I POKÓJ wg Lwa Tołstoja. Wyjazd 14 grudnia.
Adaptacja powieści uznawanej wręcz za rosyjską epopeję narodową. Dla twórców spektaklu stanie się ona punktem wyjścia do opowieści o okrucieństwie wojny i rosyjskich tęsknotach imperialnych, a jednocześnie...
 

Towarzystwo Kulturalne Bywalcy zaprasza do Teatru Powszechnego na spektakl WOJNA I POKÓJ wg Lwa Tołstoja.

Wyjazd 14 grudnia 2014 (niedziela) o godz. 14 z parkingu przy OCK, ul. Inwalidów Wojennych 23.
Rezerwacja biletów - tel. 29 7664591
Koszt 75 zł (wpłata do 21 XI)


Adaptacja powieści uznawanej wręcz za rosyjską epopeję narodową. Dla twórców spektaklu stanie się ona punktem wyjścia do opowieści o okrucieństwie wojny i rosyjskich tęsknotach imperialnych, a jednocześnie materiałem do patrzenia na nasze polskie wyobrażenia o potężnym sąsiedzie ze Wschodu. Będzie to próba opowiedzenia w kostiumie historycznym o konfliktach trawiących nas współcześnie i o powrocie tego brzydkiego słowa na „w”, jak eufemistycznie piszą niektóre media, na europejskie salony.


Reżyseria: Marcin Liber
Występują m.in.: Paulina Chruściel, Anna Moskal, Katarzyna M.Zielińska, Piotr Ligienza, Mariusz Benoit, Andrzej Mastalerz


Opublikowano: 12 listopada 2014 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury