Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

COHEN & CAVE - KONCERT

Obraz

„Cohen & Cave. Wieczór z Piosenkami Leonarda Cohena i Nicka Cave’a”.

Koncert poświęcony twórczości dwóm największym piosenkopisarzom ostatnich dekad. Leonard Cohen oraz Nick Cave wpisali się na zawsze w serca Polaków....

„Cohen & Cave. Wieczór z Piosenkami Leonarda Cohena i Nicka Cave’a”.

Koncert poświęcony twórczości dwóm największym piosenkopisarzom ostatnich dekad. Leonard Cohen oraz Nick Cave wpisali się na zawsze w serca Polaków. Warszawscy songwriterzy sceny alternatywnej - Olandra i Piotr Jaszczuk zaprezentują koncert będący hołdem złożonym muzyce obydwu bardów. Młodzi artyści wykonają autorskie aranżacje i interpretacje utworów z nowymi tłumaczeniami. Nie zabraknie takich klasyków jak “Suzanne” i “Hallelujah” Cohena czy “Henry Lee” i “Tam gdzie rosną dzikie róże” Cave’a, a także wielu innych mniej lub bardziej znanych utworów.
Olandra - Aleksandra Woźniak to wokalistka, piosenko-pisarka, producentka muzyczna, dziewczyna z pianinem i gitarą w tle. Trenerka głosu. Uzyskała tytuł magistra sztuki (MMus in Popular Music) na prestiżowej londyńskiej uczelni Goldsmiths, University of London.
Yaszczuk - Piotr Jaszczuk to młody artysta z Warszawy. Piotr jest absolwentem uczelni artystycznej Goldsmiths w Londynie
 

Mała sala kinowa, bilet 10 zł. Sprzedaż biletów od 26.08.

cohen


Opublikowano: 25 sierpnia 2022 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury