Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

NA KAŻDĄ CHWILĘ PIOSENKA - spotkania z muzyką

Obraz

To już dziewiąty sezon, kiedy to Filharmonia Narodowa proponuje cykl koncertów pn. “Spotkania z muzyką”, prezentując historię muzyki, jej twórców, młodych muzyków i zespoły, a przede wszystkim muzykę. W nowy sezon wprowadzi dzieci kram z piosenkami w wykonaniu Kwartetu wokalnego Il Canto Minore.

To już dziewiąty sezon, kiedy to Filharmonia Narodowa proponuje cykl koncertów pn. “Spotkania z muzyką”, prezentując historię muzyki, jej twórców, młodych muzyków i zespoły, a przede wszystkim muzykę. W nowy sezon wprowadzi dzieci kram z piosenkami w wykonaniu Kwartetu wokalnego Il Canto Minore. Zespół zaprezentuje piosenki dawne i nowe, liryczne i żartobliwe, a także pokaże słuchaczom na czym polega sztuka śpiewu w kameralnym zespole wokalnym.
sala widowiskowa, bilet wstępu 5 zł


Opublikowano: 27 sierpnia 2012 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury