Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

WALENTYNKI W KULTOWNI

Obraz

Walentynki, dzień miłości i przyjaźni... W Kultowni przygotowywaliśmy się do niego już od ładnych kilku dni. Dzieciaki wykonywały ozdoby i pomagały przy wyrobie słodkości na ten dzień, opiekunowie ogarniali całość od strony logistycznej :)

Aż nadszedł 14 lutego – w tym roku pod hasłem: Zakochaj się w książce...

Walentynki, dzień miłości i przyjaźni... W Kultowni przygotowywaliśmy się do niego już od ładnych kilku dni. Dzieciaki wykonywały ozdoby i pomagały przy wyrobie słodkości na ten dzień, opiekunowie ogarniali całość od strony logistycznej :)

Aż nadszedł 14 lutego – w tym roku pod hasłem: Zakochaj się w książce. Na początek Pani Hania z biblioteki osiedlowej opowiedziała nam trochę o historii Walentynek. Następnie każdy, kto chciał, mógł przeczytać fragment swojej ulubionej książki.

Nie zabrakło także randki w ciemno – z tą tylko różnicą, że „kandydatkami” były, wybrane uprzednio przez dzieci, książki. Wybierająca, mimo zadawania pytań, miała nie lada orzech do zgryzienia, z którą lekturą spędzić wieczór :)

Na koniec przyszedł czas na słodki poczęstunek – przygotowane ciastka znikały w mgnieniu oka. Wszyscy obecni w ten dzień w Kultowni mogli także napisać swoje życzenia walentynkowe na ogromnym sercu, które zawisło na ścianie. Każdy mógł także zabrać jedną z książek, przygotowanych na ten dzień. Wybór nie był łatwy, ponieważ wszystkie tomy opakowane były w jednakowy papier, a ocenić je można było wyłącznie po naklejonym cytacie bądź fragmencie opisu. Niektórzy przez dłuższą chwilę nie mogli zdecydować się, a najlepszym momentem było niecierpliwe rozdzieranie papieru, żeby zobaczyć, co kryje się w środku.

Walentynki już za nami, a co dalej? Tego dowiecie się, zaglądając regularnie na profil Kultowni na fb :)
https://www.facebook.com/Cooltownia-813919268694557/
 

zakochaj się w ... książce

Nie masz planów na Walentynki? Chcesz spędzić je inaczej niż zwykle? PRZYJDŹ DO NAS!!!
Wspólnie z Hanią z naszej sąsiedzkiej biblioteki czekamy na Was już od 15:30. Weź swoją ukochaną książkę, wybierz ulubiony fragment i podziel się nim z innymi. Możemy zdradzić, że czytać z nami będzie między innymi Wojtek Dudkowski. Będzie też wspólne pisanie wiersza i życzeń na ogromnym sercu, które za sprawą naszego facebooka polecą w świat oraz odbędzie się "Randka z książką". Jakie kandydatki zgłoszą się do zabawy? Którą wybierze czytelnik? Tego dowiesz się tylko przychodząc do Kultowni.


Kultownia, wstęp wolny  :)

walentynki2018


Opublikowano: 06 lutego 2018 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury