Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

PRZESTRZENIE MALARZY

Obraz

wernisaż
Wernisaż wystawy prac członków Grupy Hoovera. Grupa istnieje od 2009 r. Została założona przez artystów malarzy, należących do Związku Polskich Artystów Plastyków Okręgu Warszawskiego.

wernisaż
Wernisaż wystawy prac członków Grupy Hoovera. Grupa istnieje od 2009 r. Została założona przez artystów malarzy, należących do Związku Polskich Artystów Plastyków Okręgu Warszawskiego. Ma na swoim koncie kilka wystaw w kraju i za granicą. Pierwsza wystawa miała miejsce w symbolicznym miejscu w Warszawie przy Krakowskim Przedmieściu. Odbyła się na skwerze noszącym imię amerykańskiego prezydenta, Herberta Hoovera.

Na wystawie zobaczymy prace Jana Brodziaka, Marka Dzienkiewicza, Marcina Hugo Badera, Joanny Mrozowskiej, Małgorzaty Roszkowskiej.


Galeria Ostrołęka, wstęp wolny

Wystawę można oglądać do 29 marca 2013.


Opublikowano: 26 lutego 2013 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury