Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

NOC Z ANDERSENEM 2014

Obraz

Pan Hans Christian Andersen serdecznie zaprasza dzieci w wieku 7-11 lat na niezwykłe obchody swoich urodzin i Dnia Książki Dziecięcej. Obowiązuje strój przeciwdeszczowy (bez względu na pogodę niezbędne będą kalosze, mile widziane płaszcz/peleryna czy parasol). Wejściówki do baśniowej krainy do odbioru w Filii nr 6 MBP w dniach 31 marca - 4 kwietnia, w godzinach 15-16.

Pan Hans Christian Andersen serdecznie zaprasza dzieci w wieku 7-11 lat na niezwykłe obchody swoich urodzin i Dnia Książki Dziecięcej. Obowiązuje strój przeciwdeszczowy (bez względu na pogodę niezbędne będą kalosze, mile widziane płaszcz/peleryna czy parasol). Wejściówki do baśniowej krainy do odbioru w Filii nr 6 MBP w dniach 31 marca - 4 kwietnia, w godzinach 15-16. Koszt udziału to przeczytanie dwóch baśni Andersena i wykonanie do nich ilustracji. Udział w „Nocy” potwierdzamy w Kultowni do dnia 15 kwietnia.

Do baśniowej krainy wędruje z nami STORA ENSO.
Początek w ZS nr 4 w Wojciechowicach


Opublikowano: 24 marca 2014 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury