Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

KONCERT ZESPOŁU ROTTEN BARK

Obraz

Garstka słuchaczy przybyła na koncert grupy ROTTEN BARK do OCK. Sala świeciła pustkami. Jedynie pod sceną klimat koncertu podtrzymywali wierni fani. Zespół dał energetyczny koncert, próbując do zabawy wciągnąć widzów. Koncert na zakończenie ferii przeszedł do historii. Ostrołęka będzie się muzykom kojarzyć z wyludnioną salą i brakiem zainteresowania muzyką rockową. Szkoda. Ci, którzy przyszli na koncert, na pewno nie żałują. zobacz zdjęcia

Nieliczna garstka słuchaczy przybyła na koncert grupy ROTTEN BARK do OCK. Sala świeciła pustkami. Jedynie pod sceną klimat koncertu podtrzymywali wierni fani. Zespół dał energetyczny koncert, próbując do zabawy wciągnąć widzów. Koncert na zakończenie ferii przeszedł do historii. Ostrołęka będzie się muzykom kojarzyć z wyludnioną salą i brakiem zainteresowania muzyką rockową. Szkoda. Ci, którzy przyszli na koncert, na pewno nie żałują.
Rotten Bark to pochodzący z Włodawy jeden z ciekawszych młodych polskich zespołów, to 5 niezwykłych osobowości, grających muzykę z pogranicza popu, rocka i punku. Występują w składzie - Drops (wokal), Adi (gitara), Tolek (gitara rytmiczna), Struzio (bas) oraz Iras (bębny). Muzycy świetnie czują się podczas występów na żywo i mają głowy pełne pomysłów. Od 2005 razem nagrywają, koncertują i szukają własnego brzmienia.
Rok 2011 to duży przełom w ich karierze - zostali finalistami show Must Be The Music oraz koncertu TRENDY na festiwalu TOP TRENDY 2011. Albumem "Stuck In Here" na pewno na dłużej wpiszą się w historię polskiej muzyki. Płytę promuje rewelacyjny singiel King Of The Disco.
W maju 2012 swoją premierę miał nowy singiel zespołu zatytułowany "Womanman". Premiera połączona była z występem grupy w programie "Się Kręci Na Żywo". Jesień przyniosła zmiany w stylistyce grupy - a dokładnie pierwszy utwór w języku polskim pt. "Nie mów nic". Lekki i melancholijny utwór zapowiada pracę nad nową płytą, jednak Adi i Drops zapewniają, że to będzie jedyny tak wolny i delikatny kawałek na płycie.

sala OCK, bilet 5 zł


Opublikowano: 15 stycznia 2013 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury