Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

RUSZA SPRZEDAŻ BILETÓW NA OSPĘ 2016

Obraz

19 listopada po raz 32. odbędą się Ostrołęckie Spotkania z Piosenką Kabaretową OSPA. 11 października rozpoczynamy sprzedaż biletów - w kasie Kina Jantar, w cenie 80 zł (od godz. 8.00). Zapraszamy...

19 listopada po raz 32. odbędą się Ostrołęckie Spotkania z Piosenką Kabaretową OSPA.
O godz. 19.00 rozpocznie się konkurs w dwóch kategoriach:
- premierowa piosenka kabaretowa
- kabaretowa interpretacja piosenki
Uczestnikami tej części wieczoru będą soliści i kabarety, amatorzy i profesjonaliści (M.in. Łowcy.b), debiutanci i zdobywcy licznych laurów na różnych konkursach w całej Polsce.

Część druga należeć będzie do Artura Andrusa, który tym razem nie tylko będzie mówił, ale wraz z zespołem muzycznym pod kierunkiem Wojciecha Steca wykona swoje słynne przeboje, być może niektóre z choreografią...? Wieczór uświetnią także znakomici muzycy i kabareciarze - Grupa MoCarta. A w finale zabrzmi Diridonda...

32.OSPĘ poprowadzi Piotr Gumulec.


11 października rozpoczynamy sprzedaż biletów na OSPĘ

w cenie 80 zł

w kasie Kina Jantar od godz. 8.00
Zapraszamy

na-strone-ospy2016


Opublikowano: 04 października 2016 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury