Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

ŻELAZNA PANI (3)

Obraz

spektakl Ostrołęckiej Sceny Autorskiej
Międzynarodowy Dzień Teatru OSA uczci - jak na grupę teatralną przystało - przedstawieniem. Premiera jednoaktówki Jarosława Abramowa-Newerlego odbyła się w grudniu. To zabawna historia o relacjach pomiędzy Panią a służącą, które „poprawne” są do momentu, aż duet nierozłącznych pań rozdzieli ta trzecia.

spektakl Ostrołęckiej Sceny Autorskiej
Międzynarodowy Dzień Teatru OSA uczci - jak na grupę teatralną przystało - przedstawieniem. Premiera jednoaktówki Jarosława Abramowa-Newerlego odbyła się w grudniu. To zabawna historia o relacjach pomiędzy Panią a służącą, które „poprawne” są do momentu, aż duet nierozłącznych pań rozdzieli ta trzecia. Czy nowa sytuacja wyjdzie komuś na dobre?

Reżyseria: Wojciech Kraszewski.

Obsada: Ewa Krupka, Małgorzata Suchta, Edyta Kuśmierczyk.

Scenografia: Marek Suski.


Klub Oczko, wstęp wolny


Opublikowano: 26 lutego 2013 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury