Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

MOJA ISLANDIA

Obraz

wernisaż wystawy fotografii Bogdana Białczaka
Autor jest członkiem Ostrołęckiego Towarzystwa Fotograficznego. Jak sam o sobie mówi lubi „pokazywać świat w sposób, w jaki ludzkie oko nie jest w stanie go zobaczyć. Odpowiednia perspektywa, technika fotografowania, światło i chwila naciśnięcia spustu migawki potrafią ze zwykłych rzeczy stworzyć niesamowite obrazy”.

wernisaż wystawy fotografii Bogdana Białczaka
Autor jest członkiem Ostrołęckiego Towarzystwa Fotograficznego. Jak sam o sobie mówi lubi „pokazywać świat w sposób, w jaki ludzkie oko nie jest w stanie go zobaczyć. Odpowiednia perspektywa, technika fotografowania, światło i chwila naciśnięcia spustu migawki potrafią ze zwykłych rzeczy stworzyć niesamowite obrazy”. Tak też było w przypadku zdjęć do tej wystawy. Miało być zdjęcie elektrowni z innej perspektywy, widzianej od strony składowiska popiołów, a krajobraz który zobaczył skojarzył mu się z wulkanicznym krajobrazem Islandii, dymiącymi kraterami, gejzerami, zorzą, lodowcem. I tak składowisko popiołów ostrołęckiej elektrowni może konkurować z krainą islandzkich krajobrazów.
hall Kina Jantar, wstęp wolny

Autorem zdjęć jest Daniel Ejsymont - dziękujemy za udostępnienie.


Opublikowano: 26 marca 2013 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury