Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

AUTOKAR TEATRALNY - wrzesień 2015

Obraz

Są jeszcze bilety na spektakl MŁYNARSKI OBOWIĄZKOWO! w reżyserii Jacka Bończyka w Teatrze 6.Piętro. Towarzystwo Kulturalne 'Bywalcy' zaprasza.
Rezerwacja biletów - tel. 29 7664591.

Koszt 120 zł

We wrześniu Towarzystwo Kulturalne 'Bywalcy' zaprasza do Teatru 6.Piętro na spektakl MŁYNARSKI OBOWIĄZKOWO! w reżyserii Jacka Bończyka.

Śpiewany autoportret na aktorów i orkiestrę

MŁYNARSKI obowiązkowo! to unikalny projekt teatralny. Po raz pierwszy w swojej długoletniej karierze Wojciech Młynarski tworzy całkowicie autorskie przedstawienie, którego jest pomysłodawcą, autorem scenariusza i opiekunem artystycznym. Ten spektakl to niezwykła, wyśpiewana autobiografia Mistrza piosenki literackiej, który swoją twórczością już od pół wieku towarzyszy kilku pokoleniom Polaków. Trudno wyobrazić sobie naszą zbiorową świadomość, a nawet język codzienny bez obecności w nich takich utworów jak "Róbmy swoje", „Kocham cię, życie”, „Polska Miłość” czy "W Polskę idziemy”.
Przez tę niezwykle muzyczną podróż po życiu i twórczości Młynarskiego prowadzi widzów Jego alter ego Narrator - w tej roli Wiktor Zborowski, oraz zespół wykonawców wybranych do spektaklu przez samego Mistrza.

Występują: Magdalena Kumorek-Dziubek/ Barbara Melzer, Anna Sroka-Hryń, Klementyna Umer, Jacek Bończyk, Arkadiusz Brykalski, Wiktor Zborowski oraz jeden z zaproszonych gości specjalnych m.in.: Stanisława Celińska, Hanna Śleszyńska, Piotr Fronczewski, Krzysztof Kowalewski, Janusz Gajos,Piotr Machalica, Marian Opania, Krzysztof Tyniec.

Wyjazd 20 IX 2015 (niedziela) o godz. 16.30 z parkingu przy OCK, ul. Inwalidów Wojennych 23

Koszt 120 zł
Rezerwacja biletów - tel. 29 7664591

Sponsorzy Autokaru Teatralnego: Informedia i rozmaitosci.com


Opublikowano: 18 sierpnia 2015 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury