Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

KRÓTKA HISTORIA

Obraz

Zapraszamy na wystawę fotografii Roberta Causari. Autor jest ostrołęczaninem i naprawdę nazywa się Robert Kozera. Na co dzień to prezenter radiowy w lokalnej stacji Radio OKO, dziennikarz - fotoreporter. Jego zdjęcia publikowane były między innymi w Fakcie, Superexpressie, Playboy’u. Wystawa prezentuje działający w Ostrołęce od roku Klub Futbolu Amerykańskiego „Kurpie” . 

Zapraszamy na wystawę fotografii Roberta Causari. Autor jest ostrołęczaninem i naprawdę nazywa się Robert Kozera. Na co dzień to prezenter radiowy w lokalnej stacji Radio OKO, dziennikarz - fotoreporter. Jego zdjęcia publikowane były między innymi w Fakcie, Superexpressie, Playboy’u. Wystawa prezentuje działający w Ostrołęce od roku Klub Futbolu Amerykańskiego „Kurpie” . Okazją do przygotowania wystawy jest wydanie przez klub  kalendarza na 2014 rok. Głównym celem wystawy i kalendarza jest zwrócenie uwagi mieszkańców na istnienie klubu oraz promocja tego nietypowego
u nas sportu. Podczas wernisażu zaprezentowany zostanie również krótki film o drużynie. Kalendarz będzie można zakupić (20 zł/egz.), a dochód ze sprzedaży  zostanie przeznaczony na zakup sprzętu dla drużyny.
hol Kina Jantar


Opublikowano: 19 grudnia 2013 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury