Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

WIECZÓR STAND-UP

Obraz

Prezydent Miasta Ostrołęki Łukasz Kulik zaprasza 21 czerwca o godzinie 19.00 na pierwszy wieczór Stand-up w Ostrołęckim Centrum Kultury...

Prezydent Miasta Ostrołęki Łukasz Kulik zaprasza 21 czerwca o godzinie 19.00 na pierwszy wieczór Stand-up w Ostrołęckim Centrum Kultury.

Na scenie zobaczycie programy czterech komików z różnych stron Polski. To będzie duża dawka żartów, abstrakcji i niezręcznych sytuacji. Przygotujcie się na ponad dwie godziny terapii zdrowotnej.


Wystąpią:

BARTOSZ ZALEWSKI

Urodzony we Wrocławiu komik, jest założycielem Wrocławskiego Stand-up . Ma za sobą pięć programów solowych. Sam umieszcza się w pierwszej dwudziestce polskich komików. Tym razem zaprasza na program "ŚMIEĆ CZY BYĆ". Tematy poruszane w programie to: styk śmiertelności i kapitalizmu, wilkołaki, wampiry, seksizm, genderyzm i feminizm.

JASIEK BORKOWSKI
Zdecydowanie jeden z najbardziej charakterystycznych polskich komików, absolutnie nie do podrobienia. Ma za sobą występy telewizyjne, roastowe i setki imprez, podczas których przestawia widzów na własne postrzeganie świata. Nieśpieszny styl, głębokie rozważania przeplatane szczerym realizmem i wymuszony luz (bardzo nerwowy człowiek), który przebija sympatyczną melancholią.

DAREK GADOWSKI
Czysta koszalińska energia, spotkania z Darkiem to idealna terapia na smutną rzeczywistość. Jego stand-up napędzany na równi frustracją, inwencją i czystym relaksem wzbudza zasłużone reakcje w całym kraju. Każdy wieczór sygnowany nazwiskiem Darka Gadowskiego to tak naprawdę wizyta dawno niewidzianego, bliskiego przyjaciela, z którym uwielbiamy się śmiać.

ARKADIUSZ JAKSA JAKSZEWICZ

Występuje regularnie w Comedy Clubie w Comedy Central Polska. W 2019 roku zdobył nagrodę na festiwalu Fama w Świnoujściu, zajął II miejsce na festiwalu Stand-up Mania w Zielonej Górze oraz zajął III miejsce na Łódź Challange Stand-up. W Ostrołęce poprowadzi imprezę oraz wystąpi ze swoim programem.

Program dla widzów dorosłych.

afisz-stand-up
 

sala OCK, bilet 30zł


Opublikowano: 18 maja 2021 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury