Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

KONCERT ZESPOŁU SHATA QS

Obraz

SHATA QS 

Wspaniały koncert zaserwowała ostrołęckiej publiczności ShataQS w cyklu Nastroje we Dwoje.

Niezwykle energetyczne utwory wywoływały żywiołową reakcję publiczności. Po koncercie Shata spotkała się ze swoimi fanami.

k o n c e r t

Wspaniały koncert zaserwowała ostrołęckiej publiczności Shata Qs w cyklu Nastroje we Dwoje. Niezwykle energetyczne utwory wywołały żywiołową reakcję publiczności. Po koncercie Shata spotkała się z fanami.
ShataQS to zwycięzcy 6. edycji popularnego muzycznego show - Must Be The Music - tylko muzyka, w którym urzekli jurorów oraz publiczność swoją oryginalnością, spójnością oraz świadomością muzyczną. Grupa powstała w 2012 roku. Na swoim koncie ma już pierwszy singiel “You’re beautiful” oraz mini płytę “The Colors I know”.
Liderką zespołu ShataQS jest Małgorzata Kus - piosenkarka i autorka tekstów.
Już w 2001 roku artystka wygrała Szansę na Sukces brawurowo wykonaną piosenką Edyty Geppert „Jaka róża taki cierń”. Od początku kariery zdobyła ponad dwadzieścia nagród na festiwalach w Polsce i za granicą. Jej postrzeganie muzyki nie ogranicza się tylko do nut i dźwięków. Jest raczej sposobem na wyrażanie tego, co jej w duszy gra. Moc muzyki, jakość dźwięku, dobra energia, rasowe brzmienie, właściwy przekaz treści ubrany w szaty perfekcjonizmu Małgosi - to jej znak rozpoznawczy.

W Ostrołęce ShataQS wystąpi w składzie: Lead Voc - ShataQS, MD/Piano - Łukasz Damrych, Bass - Kamil Pelka, Guitar - Wojciech Orszewski, Drumms - Łukasz Sobolak, Voc2- Magdalena Kus, Voc3 - Agnieszka Damrych, Sound Engineer - Maciej Prokopowicz

zobacz zdjęcia


Akcja finansowana z Budżetu Miasta i pod patronatem Prezydenta Miasta Ostrołęki


Opublikowano: 25 kwietnia 2014 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury