Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

KAŻDY SZKRAB SKARB W SOBIE MA

Obraz

Pod takim hasłem przez trzy dni w wojciechowickiej Kultowni odbywały się zajęcia plastyczne, teatralne, rekreacyjne dla dzieci w wieku 4 - 7 lat. W ostatnim dniu Kultownię odwiedził Radosny Świetlicobus, którym dzieci podróżowały do królestwa zwierząt w poszukiwaniu talentów. Imprezę zakończył bal i królewska uczta na świeżym powietrzu. zobacz zdjęcia

Pod takim hasłem przez trzy dni w wojciechowickiej Kultowni odbywały się zajęcia plastyczne, teatralne, rekreacyjne dla dzieci w wieku 4 - 7 lat. W ostatnim dniu Kultownię odwiedził Radosny Świetlicobus, którym dzieci podróżowały do królestwa zwierząt w poszukiwaniu talentów. Imprezę zakończył bal i królewska uczta na świeżym powietrzu.


Opublikowano: 24 sierpnia 2012 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury