Data wydarzenia: 29.05.2026., godz. 19:30
Zapraszamy w piątek 29 maja o godzinie 19:30 na koncert Ostrołęckiej Orkiestry Kameralnej do Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Z. Noskowskiego w Ostrołęce.
Będzie on stanowił swoisty powrót artystów do ich muzycznych korzeni, gdyż wszyscy członkowie Orkiestry są jej absolwentami. W programie usłyszymy kompozycje między innymi A. Vivaldiego czy G. Holsta. Jednym z prezentowanych utworów będzie I część Koncertu wiolonczelowego C-dur J. Haydna - w roli solistki zasiądzie Zuzanna Dajcz, tegoroczna dyplomatka Szkoły. Muzycy wystąpią pod batutą Kamila Fluksa.
wstęp wolny
Galeria zdjęć
Opublikowano: 28 maja 2026 r.
Autor: Promocja OCK
Ostatnia aktualizacja: 28.05.2026, 14:15