Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

BUZIAK MAMUSI

Obraz

Spektakl dla dzieci

Piękna bajka o sile rodzicielskiej miłości i odwadze. Opowiada o trzech rozbrykanych zajączkach: Większym, Mniejszym i Najmniejszym mieszkających z mamą w chatce pod lasem...

Spektakl dla dzieci

Piękna bajka o sile rodzicielskiej miłości i odwadze. Opowiada o trzech rozbrykanych zajączkach: Większym, Mniejszym i Najmniejszym mieszkających z mamą w chatce pod lasem. W ich ogrodzie rosła niezwykła kapusta, którą zasadził niegdyś ich Tata. Kapusta miała smak czekolady i nawet od jednego spojrzenia na nią brzuszki ogarniało błogie uczucie sytości. Niestety pewnego dnia kapusta została skradziona. Wszystkie ślady kradzieży wskazywały na strasznego rozbójnika Czarną Maskę.

Czy zajączkom uda się odzyskać swoją własność? Co jest się najsilniejszą bronią w starciu z wrogimi siłami? O tym przekonacie się po obejrzeniu spektaklu.

Spektakl Teatru Itakzagramy w ramach cyklu Godziny dla Rodziny.

sala OCK, bilet 10 zł (dla dziecka) i 20 zł (dla osoby dorosłej)

buziak-afisz


Opublikowano: 18 marca 2022 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury