Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

36. Ostrołęckie Spotkania z Piosenką Kabaretową OSPA 2021

Obraz

36. Wieczór Kabaretowy pod patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego i Prezydenta Miasta Ostrołęki odbędą się już 9 października o godzinie 18.00. Przed ostrołęcką publicznością wystąpią...

36. Wieczór Kabaretowy pod patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego i Prezydenta Miasta Ostrołęki odbędą się już 9 października o godzinie 18.00. Przed ostrołęcką publicznością wystąpią:

-Kabaret Młodych Panów
Kabaret wywodzi się z Rybnika, ale obecnie doprowadza do łez ze śmiechu fanów nie tylko w kraju, ale i poza jego granicami. Młodzi Panowie zdobyli najwyższe laury we wszystkich liczących się konkursach i festiwalach kabaretowych .Mimo licznych sukcesów i ugruntowanej już pozycji w kabaretowym świecie nie spoczywają na laurach – stale się rozwijają, ciągle odkrywają swoje możliwości, krok po kroku przesuwając granice własnego profesjonalizmu.

-Tomek Jachimek
Komik, standuper, konferansjer, tekściarz, scenarzysta, dramaturg. Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w pracy na estradzie, na scenie, w telewizji i radiu. Jest laureatem wszystkich największych przeglądów kabaretowych w Polsce oraz autorem programów kabaretowych, tekstów piosenek, monologów, sztuk teatralnych i radiowych.

-Kabaret Chyba
Kabaret pochodzi z Wrocławia, jest bez wątpienia najlepszym i najzdolniejszym kabaretem młodego pokolenia. Od stycznia 2016 kabaret tworzy trzech utalentowanych artystów: Piotr Gumulec, Jakuba Krzak i Krzysiek Wilkosz. W listopadzie 2019 do składu dołączyła Magda Gumulec. Kabaret Chyba to nie tylko świetni aktorzy, ale także błyskotliwe teksty, niebanalne pomysły, niezwykła energia i mnóstwo improwizacji


Bilety w cenie 80 zł będzie można kupić od 12 września w Kinie Jantar, w biletomacie i online.

W sprzedaży biletów na OSPĘ pojawia się rozgraniczenie zakupu biletów dla osób zaszczepionych przeciwko COVID-19 oraz dla tych którzy statusu osoby zaszczepionej nie mają. Do obowiązującego obecnie limitu 75% miejsc na widowni nie wliczają się bowiem osoby legitymujące się dokumentem potwierdzającym pełne zaszczepienie przeciw COVID-19 (Unijny Certyfikat COVID – Certyfikat Szczepienia).
Osoba posługująca się biletem dla osoby zaszczepionej będzie poproszona przed wstępem na wydarzenie o okazanie certyfikatu z kodem QR lub wydrukowanego zaświadczenia pobranego z portalu pacjent.gov.pl.
Bilety dla osób zaszczepionych będzie można zakupić tylko w kasie Kina Jantar.

36afiszospa


.
loga-na-osp


Opublikowano: 07 września 2021 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury