Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

TAK WIELE MAM

Obraz

wernisaż wystawy fotografii Kingi Skalik

Autorka urodzona w 1985 roku w Warszawie, ale jej rodzinnym miastem jest Ostrołęka, w której mieszka. Ukończyła studia na wydziale architektury Politechniki Białostockiej. Przygodę z fotografią rozpoczęła w czasach licealnych...

wernisaż wystawy fotografii Kingi Skalik

Autorka urodzona w 1985 roku w Warszawie, ale jej rodzinnym miastem jest Ostrołęka, w której mieszka. Ukończyła studia na wydziale architektury Politechniki Białostockiej. Przygodę z fotografią rozpoczęła w czasach licealnych. Po ukończeniu studiów rozpoczęła pracę w wyuczonym zawodzie, a także dodatkowo zaczęła zajmować się fotografią. Obecnie ta pasja stała się także jej zawodem. Na co dzień zajmuje się głównie fotografią reportażową, produktową, rodzinną oraz fotografią wnętrz. Prywatnie jest mamą dwójki najukochańszych dzieci.
Od początku ich urodzenia stara się zatrzymać w kadrach ważne dla nich chwile, ale także te błahe - codzienne.

hol OCK, wstęp wolny

zaproszenie-na-wernisa-kinga-skalik

dsc02591


Opublikowano: 29 listopada 2022 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury