Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

NIC NIE MÓWIĄC... (1)

Obraz

W piątkowy wieczór, w Klubie Oczko odbył się koncert z okazji Dnia Kobiet. Wystąpiły wokalistki Studia Piosenki: Olga Malinowska, Agata Miłoszewska, Katarzyna Nurczyk, Aleksandra Mieszała. Dla Olgi Malinowskiej i Agaty Miłoszewskiej były to pożegnalne koncerty. Dziewczęta są tegorocznymi maturzystkami i w ten sposób pożegnały się z ostrołęcką publicznością przed "pójściem w świat"... zobacz zdjęcia

koncert
W piątkowy wieczór, w Klubie Oczko odbył się koncert z okazji Dnia Kobiet. Wystąpiły wokalistki Studia Piosenki: Olga Malinowska, Agata Miłoszewska, Katarzyna Nurczyk, Aleksandra Mieszała. Dla Olgi Malinowskiej i Agaty Miłoszewskiej były to pożegnalne koncerty. Dziewczęta są tegorocznymi maturzystkami i w ten sposób pożegnały się z ostrołęcką publicznością przed "pójściem w świat"... Na koncert złożyły się ulubione piosenki wykonawczyń. Był to ich osobisty koncert życzeń. Międzynarodowa (grupa holenderskich uczniów z opiekunami) publiczność hojnie nagrodziła solistki oklaskami. Koncert został powtórzony w niedzielę, 8 marca.

Akompaniowali: Arkadiusz Chojnowski (gitara), Konrad Wiktorski (gitara basowa), Tadeusz Kowalewski (pianino).

Kierownictwo muzyczne: Tadeusz Kowalewski
Opublikowano: 26 lutego 2015 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury