Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

JAMAL

Obraz

koncert w STREFIE MUZY
Jamal to zespół wykonujący muzykę z pogranicza reggae i dancehallu. Powstał w 1999 roku w Radomiu z inicjatywy Łukasza Borowieckiego i Tomka Mioduszewskiego. Za wydany w 2005 roku debiutancki album pt. Rewolucje formacja uzyskała nominację do nagrody polskiego przemysłu fonograficznego „Fryderyka” w kat. Album Roku Hip-Hop / R&B...

koncert w STREFIE MUZY
JAMAL to zespół wykonujący muzykę z pogranicza reggae i dancehallu. Powstał w 1999 roku w Radomiu z inicjatywy Łukasza Borowieckiego i Tomka Mioduszewskiego. Za wydany w 2005 roku debiutancki album pt. Rewolucje formacja uzyskała nominację do nagrody polskiego przemysłu fonograficznego „Fryderyka” w kat. Album Roku Hip-Hop / R&B. Następne dwa lata grupa spędziła, koncertując z muzykami jazzowymi. Wkrótce potem do składu dołączył Frenchman znany z projektu Bass Medium Trinity, który tworzył razem z Mariką i Abselektorem. Album pt. Urban Discotheque ukazał się w 2008 roku. 8 października 2013 roku ukazał się trzeci album Jamala pt. Miłość. Nagrania dotarły do 9. miejsca listy OLiS.
Zespół zagra w składzie: Tomasz Miodu Mioduszewski - wokal, Bartek Głowa Głowacki - głos, Andrzej Gienia Markowski - bas, mpc, Bolek Boluś Wilczek - perkusja, Radek Emzk Ciurko - klawisze, głos, Łukasz Akvizytor Wieczorek - gitara, głos, Tomasz Księżyc Księżopolski - gitara.

Jako support zagra zespół CROWLEY.
CROWLEY powstał w marcu 2013 roku. Wszyscy członkowie zespołu pochodzą z gminy Goworowo, znają się ze szkoły. I wszyscy sami uczyli się grać na swoich instrumentach. Muzyka, którą tworzą, to połączenie pomysłów i inspiracji, które w miarę możliwości starają się oprzeć na umiejętnościach. Ich twórczość oscyluje w granicach rocka i metalu.
Na występach grają covery, ale sami też komponują. Za tekst odpowiada wokalista. – Nie chcemy tworzyć banalnych piosenek – wyjaśnia. – Utożsamiam się z tym, co śpiewam. Chciałbym, żeby nasza muzyka pomagała ludziom w życiu...
Zespół gra w składzie:
Michał Kosiorek (15 lat) - perkusja
Mateusz Dębski (17 lat) - gitara solowa
Eryk Romanowski (17 lat) - bas
Michał Garwacki (18 lat) - gitara rytmiczna, teksty, wokal

crowley

hala im. A. Gołasia, cena biletu 15 zł
sprzedaż biletów od 13 marca w kasie Kina Jantar i w dniu koncertu od godz. 17 w hali


strefa-muzy

Strefa Muzy - akcja finansowana z Budżetu Miasta Ostrołęki
i pod patronatem Prezydenta Miasta Ostrołęki

Tu można obejrzec zdjęcia


Opublikowano: 26 lutego 2015 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury