Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

OSTROŁĘCKI PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI PLASTYCZNEJ 2017

Obraz

wernisaż wystawy
W wystawie biorą udział twórcy z Ostrołęki, którzy zgłosili do przeglądu swoje prace (malarstwo, rysunek, grafika) powstałe w latach 2015-2016...

wernisaż wystawy
W wystawie biorą udział twórcy z Ostrołęki, którzy zgłosili do przeglądu swoje prace (malarstwo, rysunek, grafika) powstałe w latach 2015-2016.
Ze zgłoszonych obrazów, rysunków i grafik komisja powołana przez organizatorów wybierze kolekcję tworzącą wystawę. 

Najlepszym obrazem przeglądu została praca Radka Jastrzębskiego "Przed obrazem". Autor otrzymał nagrodę Dyrektora OCK, bon o wartości 500 zł na zakup materiałów plastycznych oraz nagrodę w wysokości 300 zł, również w postaci bonu, ufundowaną przez firmę Lus-ar Paweł Malinowski. Wylosowana została również jedna nagroda dla osób biorących udział w plebiscycie na najlepszy obraz przeglądu, którą otrzymuje Pani Elżbieta Chrzanowska.

Galeria Ostrołęka, wstęp wolny

Sponsor Galerii Ostrołęka - www.energa.pl 

energawernisa-1


Opublikowano: 28 grudnia 2016 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury