Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

ŚPIEWANE UKŁADANKI

Obraz

spotkania z muzyką
Zespół Il Canto Minore zaprezentuje się w swoim ulubionym repertuarze, albowiem muzyka renesansu jest specjalnością tego kwartetu wokalnego. Najmłodszą publiczność zaprosimy do zabawy, pokazując w jak różnorodny sposób można łączyć ze sobą cztery głosy, by za ich pomocą wyczarować niezwykłe „śpiewane układanki”.

spotkania z muzyką
Zespół Il Canto Minore zaprezentuje się w swoim ulubionym repertuarze, albowiem muzyka renesansu jest specjalnością tego kwartetu wokalnego. Najmłodszą publiczność zaprosimy do zabawy, pokazując w jak różnorodny sposób można łączyć ze sobą cztery głosy, by za ich pomocą wyczarować niezwykłe „śpiewane układanki”. W repertuarze nie zabraknie popularnych melodii i piosenek przeznaczonych specjalnie dla dzieci.
sala widowiskowa OCK, bilet 5 zł


Opublikowano: 28 sierpnia 2013 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury