Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

MAŁY KSIĄŻĘ - spektakl dla dzieci

Obraz

Historia Małego Księcia, to ponadczasowa opowieść, która na pewno oczaruje najmłodszych jak również dorosłych widzów.

Wszystkich, którzy marzą o międzyplanetarnej wyprawie zapraszamy na teatralną wycieczkę...

Historia Małego Księcia, to ponadczasowa opowieść, która na pewno oczaruje najmłodszych jak również dorosłych widzów. Wszystkich, którzy marzą o międzyplanetarnej wyprawie zapraszamy na teatralną wycieczkę. Spotkanie pilota i Małego Księcia, w samym sercu Sahary będzie początkiem naszej podróży w poszukiwaniu szczęścia, wiernej miłości i prawdziwej przyjaźni. Tym razem historię z książki Antoine’a de Saint Exupery’ego, przenosimy w magiczny świat muzyki, sztuki lalkarskiej i bajkowej scenografii. Dzięki temu raz jeszcze spojrzymy na świat oczami dziecka, a za sprawą niezwykłych bohaterów, na nowo odkryjemy, co tak naprawdę jest w naszym życiu najważniejsze.

Spektakl Teatru MER z Łodzi w ramach cyklu Godziny dla Rodziny.
 

sala OCK, bilet 7 zł (dla dziecka) i 15 zł (dla osoby dorosłej)

afisz-a3-ma-y-ksi-2021


Opublikowano: 14 października 2021 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury