Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

SMYCZKOWA RODZINA

Obraz

spotkania z muzyką

Najmłodszych słuchaczy zabierzemy – razem z tytułową „Smyczkową rodziną” - do świata muzyki kameralnej, granej przez dwa, trzy lub cztery instrumenty.

spotkania z muzyką

Najmłodszych słuchaczy zabierzemy – razem z tytułową „Smyczkową rodziną” - do świata muzyki kameralnej, granej przez dwa, trzy lub cztery instrumenty. Zdradzimy Wam sekrety ich budowy oraz opowiemy ich ciekawą historię. Pokażemy, co mają ze sobą wspólnego małe wesołe skrzypce, tajemnicza altówka i rozśpiewana wiolonczela. Przekonamy się, który z tych instrumentów śmieje się najgłośniej, a który ma największy repertuar żartów. Mali słuchacze poznają tajemnice warsztatu lutniczego oraz różne sposoby gry na instrumentach smyczkowych.

Bilety można zakupić w dniu koncertu.

sala OCK, bilet 6 zł


Opublikowano: 08 maja 2023 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury