Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

KONCERT WALENTYNKOWY 2019

Obraz

w wykonaniu wokalistów Studia Piosenki

Zapraszamy do Klubu Oczko na miłosne wyznania śpiewane przez młodych artystów. Może pomogą one tym, którzy są już zakochani, jak i tym którzy są nieśmiali i obawiają się wyznać swoje uczucie...

w wykonaniu wokalistów Studia Piosenki
Zwyczaj okazywania sobie uczuć 14 lutego narodził się na zachodzie i południu Europy, a rozpowszechnili go Brytyjczycy. Niestety, ale w miarę rozwoju społeczeństw i postępującej globalizacji, walentynki straciły wiele uroku. Przesłodzone i kiczowate, zalatujące banałem, napędzane przemysłem mogą wzbudzać raczej niechęć, niż entuzjazm.
Miłość powinniśmy pielęgnować przez cały rok, bez czekania na pretekst. Ale skoro już został oficjalnie ustanowiony dzień zakochanych, dlaczego by właściwie z niego nie skorzystać?
Zapraszamy więc do Klubu Oczko na miłosne wyznania śpiewane przez młodych artystów - z pewnością nie komercyjne, na pewno nie kiczowate czy banalne.
Może pomogą one tym, którzy są już zakochani, jak i tym którzy są nieśmiali i obawiają się wyznać swoje uczucie.

Piękne piosenki o miłości zaśpiewają:
Jakub Ambrzykowski
Alicja Gałka
Julia Kaliszewska
Maria Meszyńska
Karolina Watrakiewicz
Amelia Żynda

Kierownictwo muzyczne i akompaniament - Tadeusz Kowalewski  

Klub OCZKO


Opublikowano: 29 stycznia 2019 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury