Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

ABBAMIA ... CHYBA

Obraz

W to letnie niedzielne popołudnie zaprosiliśmy Państwa na ABBA SHOW w wykonaniu zespołu ABBAMIA. Bawił nas też wrocławski Kabaret CHYBA w składzie: Piotr Gumulec, Jakub Krzak, Krzysztof Wilkosz...

W to letnie niedzielne popołudnie zaprosiliśmy Państwa na ABBA SHOW w wykonaniu zespołu ABBAMIA.
ABBA MIA - to czteroosobowy tribute band z Wrocławia wykonujący przeboje legendarnego zespołu ABBA. Tworzą go utalentowane wokalistki oraz profesjonalni muzycy. Show zespołu ABBA MIA jest autentycznym przeżyciem dla publiczności. Oprócz dbałości o wysoką jakość wokalną i muzyczną swoich występów zespół nawiązuje również swym scenicznym image'm i strojami do złotych lat ery disco i stylu zespołu ABBA.

abba-mia

Bawił nas też wrocławski Kabaret CHYBA w składzie: Piotr Gumulec, Jakub Krzak, Krzysztof Wilkosz.

Chyba to laureat najważniejszych nagród na wszystkich festiwalach kabaretowych w Polsce, od lat współpracujący z Kabaretem Moralnego Niepokoju, stale zapraszany do realizacji telewizyjnych w TVP2 i Polsacie. Kabaret Chyba to świetni aktorzy, a także błyskotliwe teksty, niebanalne pomysły, niezwykła energia i mnóstwo improwizacji (czyli to, co publiczność lubi najbardziej). Podczas występu Kabaretu nie sposób się nudzić. Warto samemu się o tym przekonać!

kabaret-chyba

scena przy DH Kupiec


Opublikowano: 07 czerwca 2017 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury