Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

ZĄB CZAROWNICY

Obraz

premiera teatralna
Dziecięcy Teatr Amatorski zaprasza na premierę przedstawienia według opowiadania Joanny Olech. Nie każdemu dane jest spotkać na swojej drodze prawdziwą czarownicę. Przydarzyło się to kotu Gabrysiowi kociemu dentyście. A efektem tego spotkania było mnóstwo niecodziennych i zarazem śmiesznych wydarzeń...
 

premiera teatralna
Dziecięcy Teatr Amatorski zaprasza na premierę przedstawienia według opowiadania Joanny Olech.

Nie każdemu dane jest spotkać na swojej drodze prawdziwą czarownicę. Przydarzyło się to kotu Gabrysiowi kociemu dentyście. A efektem tego spotkania było mnóstwo niecodziennych i zarazem śmiesznych wydarzeń.


Występują: Filip Kowalski, Gabrysia Laskowska, Natalia Maślankiewicz, Daria Parzychowska, Bartosz Szymański, Paweł Terlikowski, Antoni Wiszowaty
Scenografia: Marek Suski
Światło i dźwięk: Mateusz Grzybowski
Kostiumy: Irena Cholewińska
Reżyseria: Wioleta Banach 

Klub Oczko, wstęp wolny


Opublikowano: 31 maja 2016 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury