Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

POROZMAWIAJMY PRZY HERBACIE - październik

Obraz

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „Porozmawiajmy przy herbacie”...

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „Porozmawiajmy przy herbacie”. Tym razem naszym gościem będzie Pani Mariola Moszczyńska, twórczyni Mazakowni.
Słyszeliście już o Mazakowni? Dlaczego Mazakownia? Bo mazaki i mazanie, czy bazgrolenie (jak kto woli), są kluczem, który otwiera drzwi do świata myślenia wizualnego: kreatywności, wyższego poziomu myślenia i rozwiązywania problemów. Jeśli macie ochotę porozmawiać o tym, dlaczego wzbogacenie notatek o elementy rysunkowe poprawia zdolność uczenia się, zapamiętywania i lepszego przywoływania informacji, przyjdźcie na spotkanie w Kultowni. A ci, którzy teraz pomyśleli: „Ale ja nie umiem rysować” szybko przekonają się, że się mylą :)
Mazakownia organizuje warsztaty myślenia wizualnego, czyli tworzenia notatek rysunkowych, na których odkryjemy przyjemne i efektywne sposoby na to, jak się uczyć, jak lepiej zapamiętywać informacje i skutecznie je sobie przypominać.


Cykl spotkań wspiera Stora Enso.

Kultownia OCK, Aleja Wojska Polskiego 40 - wstęp wolny


Opublikowano: 27 września 2019 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury