Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

ZAKOŃCZENIE ROKU AKADEMICKIEGO na OUTW

Obraz

W sali widowiskowej OCK z udziałem wiceprezydenta, Grzegorza Płochy i przedstawiciela Kościoła odbyła się uroczystość zakończenia roku akademickiego 2014/2015. Uroczystość rozpoczął chór OUTW pod kieruniem Bożeny Harasimowicz Pęzy, który również dał krótki koncert. Po części oficjalnej i symbolicznym wręczeniu dyplomów ukończenia kolejnego roku akademickiego. zobacz zdjęcia

W sali widowiskowej OCK z udziałem wiceprezydenta, Grzegorza Płochy odbyła się uroczystość zakończenia roku akademickiego 2014/2015. Po części oficjalnej i symbolicznym wręczeniu dyplomów ukończenia kolejnego roku akademickiego zaprezentowały się grupy artystyczne seniorów, jak i najmłodszych tancerek i tancerzy z Klubu Tańca Towarzyskiego FAN pod kierunkiem trenera Jarosława Śliwowskiego oraz gościnnie wystąpiły mażoretki z Klubu Pasja pod kier. Żanety Cwaliny Śliwowskiej. Uroczystość rozpoczął chór OUTW pod kieruniem Bożeny Harasimowicz Pęzy, który również dał krótki koncert. W holu OCK zorganizowano mini-wystawę prezentującą prace plastyczne pań z OUTW, które uczestniczą w zajęciach pod okiem instr. Grażyny Kulesik. Uroczystośc zakończyło rozdanie świadectw wszystkim studentom OUTW.


Opublikowano: 27 maja 2015 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury