Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

GRAFIKA WARSZAWSKA 2012

Obraz

wernisaż wystawy
Wystawa grafik XIX edycji konkursu „Grafika Warszawska” organizowanego przez Mazowieckie Centrum Kultury i Sztuki, a realizowanego przez warszawską Galerię TEST. Konkurs „Grafika Warszawska” adresowany jest do artystów plastyków i studentów wyższych uczelni plastycznych z Warszawy i Mazowsza.

wernisaż wystawy
Wystawa grafik XIX edycji konkursu „Grafika Warszawska” organizowanego przez Mazowieckie Centrum Kultury i Sztuki, a realizowanego przez warszawską Galerię TEST. Konkurs „Grafika Warszawska” adresowany jest do artystów plastyków i studentów wyższych uczelni plastycznych z Warszawy i Mazowsza. Biorą w nim udział zarówno twórcy posiadający znaczący dorobek artystyczny, jak i początkujący. Uczestnicy posługują się rozmaitymi technikami. Laureaci comiesięcznych edycji biorą udział w corocznej wystawie i spośród nich wybiera się najlepsze grafiki danego roku. Przewodniczącym jury konkursowego jest prof. Rafał Strent.
 

Galeria Ostrołęka, wstęp wolny


Opublikowano: 27 stycznia 2014 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury