Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

KU ABSTRAKCJI

Obraz

wernisaż wystawy
Wystawa Romana Borawskiego i Przemysława Karwowskiego, artystów plastyków z Łomży uprawiających malarstwo abstrakcyjne...

wernisaż wystawy
Wystawa Romana Borawskiego i Przemysława Karwowskiego, artystów plastyków z Łomży uprawiających malarstwo abstrakcyjne.
Roman Borawski prezentuje zestaw obrazów zatytułowany „Gold, Silver & Copper”, który jest kontynuacją rozpoczętego w 2003 roku cyklu „Kody, znaki, totemy”. Spoiwem łączącym wszystkie prace wystawy są metaliczne farby w trzech tytułowych barwach.
Przemysław Karwowski - malarz, scenograf i fotografik - przedstawi cykl „Cytaty”, najnowszą serię abstrakcyjnych kompozycji, w swoisty sposób odnoszących się do przeszłości i teraźniejszości, które są wynikiem retrospektywnego spojrzenia wyrażonego językiem malarskim.
Galeria Ostrołęka, wstęp wolny


Opublikowano: 29 stycznia 2015 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury