Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

DZIECI I CZARY

Obraz

spotkania z muzyką
„Cuda zaczęły się dziać” to tytuł jednej z piosenek, jakie usłyszeliśmy w koncercie adresowanym do młodszej widowni, a zarazem jego motto. Opowiedzieliśmy o fantastycznych przygodach bohaterów znanych baśni. Sięgnęliśmy po piosenki z popularnych filmów i programów dla dzieci oraz po utwory muzyki pop z repertuaru dla dorosłych, które opatrzone zostały polskim tekstem dla dzieci.

spotkania z muzyką
„Cuda zaczęły się dziać” to tytuł jednej z piosenek, jakie usłyszeliśmy w koncercie adresowanym do młodszej widowni, a zarazem jego motto. Opowiedzieliśmy o fantastycznych przygodach bohaterów znanych baśni. Sięgnęliśmy po piosenki z popularnych filmów i programów dla dzieci oraz po utwory muzyki pop z repertuaru dla dorosłych, które opatrzone zostały polskim tekstem dla dzieci. Koncert ubarwiło brzmienie saksofonu. Wykonawcy: Martyna Ciok - wokal, Kamil Zięba - wokal, Michał Borowski - saksofon sopranowy i tenorowy, Michał Załęski - fortepian. Wysłuchaliśmy m.in. kompozycji Thorda Gummenssona, Volkera Hinkela, Majki Jeżowskiej, Krzysztofa Marca.


sala widowiskowa OCK, bilet 5 zł


Opublikowano: 27 marca 2015 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury