Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

CONTRA MUNDUM

Obraz

koncert w Strefie Muzy
Program muzyczny „Cześć i chwała bohaterom” zrealizowany jest przez muzyków zespołu Contra Mundum grających ciężkiego, ale bardzo melodyjnego rocka z charyzmatycznym wokalistą – Norbertem „Smołą” Smolińskim. Przeciwko światu, bo tak należy tłumaczyć nazwę kapeli, wykorzystuje teksty m.in. Wyspiańskiego, Słowackiego, Norwida, Baczyńskiego i Gajcego...

koncert w Strefie Muzy
Program muzyczny „Cześć i chwała bohaterom” zrealizowany jest przez muzyków zespołu Contra Mundum grających ciężkiego, ale bardzo melodyjnego rocka z charyzmatycznym wokalistą – Norbertem „Smołą” Smolińskim. Przeciwko światu, bo tak należy tłumaczyć nazwę kapeli, wykorzystuje teksty m.in. Wyspiańskiego, Słowackiego, Norwida, Baczyńskiego i Gajcego. Zespół chce przypominać i nieść pamięć o tych, którzy swym życiem zapisali karty dziejów ducha. Opowiei o ludziach, którym ojczyzna nie była dana, lecz zadana, o pokoleniach naszych przodków, które, poczynając od Konfederacji Barskiej, a kończąc na Żołnierzach Wyklętych, stawały w obronie naszej wolności.


sala widowiskowa OCK, wstęp wolny


Strefa Muzy - akcja finansowana z Budżetu Miasta Ostrołęki i pod patronatem Prezydenta Miasta Ostrołęki


Opublikowano: 29 stycznia 2015 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury