Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

Koncert zespołu TRE VOCI z okazji 25-lecia Samorządu Województwa Mazowieckiego

Obraz

Data wydarzenia: 22.02.2024., godz. 20:30

Łukasz Kulik - Prezydent Miasta Ostrołęki, Elżbieta Lanc - członek Zarządu Województwa Mazowieckiego oraz Alicja Węgorzewska - Dyrektor Warszawskiej Opery Kameralnej zapraszają w czwartek 22 lutego do Ostrołęckiego Centrum Kultury na bezpłatny koncert zespołu TRE VOCI.

Tenorzy, artyści nowej generacji, przepełnieni miłością do ludzi i świata, w którym ponad wszystkimi podziałami króluje muzyka. Zainspirowani Andrea Bocellim , Sarah Brightman , Joshem Grobanem czy zespołem Il Divo odnaleźli wspólne brzmienie, które zjednuje sobie zarówno młodszą jak i dojrzalszą publiczność.Koncert rozpocznie się o godz. 20.30 w sali widowiskowej Ostrołęckiego Centrum Kultury. Wejście na koncert będzie możliwe z bezpłatnymi wejściówkami, które będą do odbioru od wtorku 20 lutego (godz. 15.00) w kasie kina Jantar.
Wydarzenie organizowane jest z okazji 25-lecia Samorządu Województwa Mazowieckiego.


Opublikowano: 20 lutego 2024 r.

Autor: Promocja OCK

Ostatnia aktualizacja: 22.02.2024, 16:58

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury