Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

PAWEŁ KUBAT- ART-czwARTek

Obraz

Absolwent Państwowego Studium Wokalno-Aktorskiego im. Danuty Baduszkowej przy Teatrze Muzycznym w Gdyni (2006-2010). Debiutował na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni w spektaklu „Ania z Zielonego Wzgórza”...

Absolwent Państwowego Studium Wokalno-Aktorskiego im. Danuty Baduszkowej przy Teatrze Muzycznym w Gdyni (2006-2010). Debiutował na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni w spektaklu „Ania z Zielonego Wzgórza” . Poznawał świat teatru, występując na tamtejszej scenie w wielu rolach. W gdyńskim teatrze zagrał Danny’ego Zuko w musicalu „Grease”, a z kolei w Gliwickim Teatrze Muzycznym kreował tytułową rolę w musicalu „Tarzan”. Jest odtwórcą głównej roli w spektaklu muzycznym „Proces” oraz Węża Kaa w „Księdze Dżungli” czy „Madagaskar" jako Król Julian w reżyserii Jakuba Szydłowskiego na Scenie Teatru Muzycznego ROMA, zagrał też Cosmo Browna w „Deszczowej piosence” i Peppera w „Mamma Mia!” główną rolę w „Alladynie",„Piloci" jako Pilot Franek Pol. Brał udział w wielu koncertach musicalowych na terenie całego kraju. Jest również aktorem dubbingowym ( Demi - duszek w " Vampirinie " ,Bodzio w "Piekaczkach, Chezzi i Wąż w "Lewej Straży" Udzielał wokalnego głosu m.in. w "Krainie Lodu 2" " Pięknej i Bestii" "Mary Poppins" czy " Vaiana" ) i reklamowym ( "Krakus" seria reklam wokalno tanecznych) i od czasu do czasu staje oko w oko z kamerą filmową ( Epizody w "Bodo" i "Atak Paniki" ) Dziś w czasach pandemii zajmujący się również Strzyżeniem Barberskim jak i miłośnik drewna i jego obróbki. Artyzmu nuta gdzieś zawsze w życiu musi być.

Plac Bema


Opublikowano: 30 czerwca 2021 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury