Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

SEDNO NIE JEST JEDNO...

Obraz

W Nastrojach we Dwoje tym razem obejrzeliśmy przedstawienie teatralne. "Sedno nie jest jedno, czyli Stowarzyszenie Osób Mówiących Nie Na Temat” to tytuł przedstawienia, w którym śmiejemy się ze wszystkiego: policji, artystów, sportowców, urzędników, polityków i z samych siebie. Mogliśmy podziwiać grę lubianych i znanych ze szklanego ekranu i teatru aktorów: Tomasza Sapryka, Tomasza Bednarka, Pioltra Zelta, Jacka Kopczyńskiego.

W Nastrojach we Dwoje tym razem przedstawienie teatralne. "Sedno nie jest jedno, czyli Stowarzyszenie Osób Mówiących Nie Na Temat” to tytuł przedstawienia, w którym śmiejemy się ze wszystkiego: policji, artystów, sportowców, urzędników, polityków i z samych siebie. To inteligentny zestaw skeczy, projekcji filmowych i piosenek pozornie nie związanych ze sobą, opartych na luźnych, nie mających ze sobą nic wspólnego, zaskakujących skojarzeniach. W jedną całość zespala to wszystko szalony, absurdalny, zwariowany i inteligentny humor, wywodzący się z tradycji Monty Pythona. Gdy dołożymy do tego doskonałą obsadę, którą stanowią: Tomasz Bednarek, Jacek Kopczyński, Tomasz Sapryk i Piotr Zelt, to wszystko daje gwarancję, że przedstawienie to półtorej godziny wspaniałej zabawy.
sala widowiskowa OCK, bilet 25 zł


Opublikowano: 19 grudnia 2013 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury