Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

RECITAL ROBERTA JANOWSKIEGO

Obraz

koncert z cyklu Nastroje we Dwoje

Polski piosenkarz, kompozytor, poeta, aktor, prezenter telewizyjny i dziennikarz radiowy. Z wykształcenia lekarz weterynarii.
Debiutował na deskach amatorskich teatrów....

koncert z cyklu Nastroje we Dwoje
Polski piosenkarz, kompozytor, poeta, aktor, prezenter telewizyjny i dziennikarz radiowy. Z wykształcenia lekarz weterynarii.
Debiutował na deskach amatorskich teatrów. Występował w kilkunastu formacjach rockowych w latach 80., m.in. ZOO, Oddział Zamknięty, Sekcja Z. Grał w musicalu Metro Janusza Józefowicza i Janusza Stokłosy. Śpiewał w oratorium Świętokrzyska Golgota Zbigniewa Książka i Piotra Rubika. Współpracował przy tworzeniu musicali, m.in. Do grającej szafy grosik wrzuć i Grosik-2 oraz brał udział w przedstawieniach piosenek Brela w Teatrze Buffo w Warszawie.
Laureat Złotej Telekamery w lutym 2009 roku.
Od września 2012 roku prowadzi audycję Muzyka mojego życia w Radiu Złote Przeboje. Od września 1997 roku prowadzi teleturniej Jaka to melodia? w TVP1.
Na swoim koncie ma dwie książki: Muzyka mojego życia i Przypadki. Robert Janowski oraz tomiki poezji: "Mądrość z natury", "Anioły", "Pragnienia", "Głosy", "Noce" i "Lustra".

sala widowiskowa OCK, bilet 30 zł


Opublikowano: 12 stycznia 2018 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury