Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

SYLWESTER 2023 W OCK

Obraz

Data wydarzenia: 31.12.2023., godz. 21:30

Ostrołęckie Centrum Kultury serdecznie zaprasza 31 grudnia o godz.21.30 na Koncert Sylwestrowy. W podróż z niezapomnianymi przebojami ostatnich dziesięcioleci zabierze Was kwartet wokalno rozrywkowy SZAFA GRA w składzie: Barbara Melzer, Beata Wyrąbkiewicz, Wojciech Dmochowski i Paweł Kubat.

Kwartet Szafa Gra rozpoczął działalność kilkanaście lat temu i do tej pory wystąpił już ponad 1000 razy. Artyści tworzący formację mają za sobą olbrzymi dorobek teatralno - estradowy. Zaczynali w kultowym musicalu Metro. Występują w teatrach Buffo i Roma oraz na deskach najlepszych teatrów muzycznych w kraju gdzie przez lata zagrali wiele głównych i pierwszoplanowych ról w takich spektaklach muzycznych jak: Do Grającej Szafy Grosik Wrzuć, Grease, Chicago, Koty, Upiór w Operze, Deszczowa Piosenka, Mamma Mia i w wielu innych. Repertuar kwartetu Szafa Gra to hity z lat 70" 80" 90" 00" i obecnych. Znakomite wykonanie wokalne, wizerunek oryginalnych wykonawców, umiejętności aktorskie i pastiszowe oraz świetny kontakt z publicznością to atuty Zespołu. Do występu przygotowanych jest kilkadziesiąt stylowych kostiumów i charakteryzacji z każdej dekady, które są dopełnieniem tego fantastycznego Show. 

O godzinie 24.00 powitamy Nowy Rok 2024 lampką szampana.

Bilety w sprzedaży od 22 października w kasie Kina Jantar, biletomacie i online.

 


Opublikowano: 18 października 2023 r.

Autor: Promocja OCK

Ostatnia aktualizacja: 20.10.2023, 10:30

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury