Data wydarzenia: 01.06.2026., godz. 18:00
Serdecznie zapraszamy na spektakl na podstawie książki Astrid Lindgren w wykonaniu debiutantów OSA. To pełna humoru i przygód opowieść o niezwykle odważnej, zwariowanej dziewczynce, która żyje po swojemu i pokazuje, jak wielką siłę ma wyobraźnia, przyjaźń i wolność bycia sobą.
Występują: Laura Brodacka, Paulina Kadelska, Natalia Niedźwiecka, Karol Laskowski, Alicja Laskowska, Alicja Rychlicka, Nicola Walczak, Olga Piersa, Patryk Broniek, Paulina Bałon.
Reżyseria: Izabela Gąska.
Wejściówki do odebrania w Klubie Oczko na godzinę przed spektaklem.
Spektakl w ramach V Ostrołęckiej Wiosny Teatralnej.
Galeria zdjęć
Opublikowano: 01 czerwca 2026 r.
Autor: Promocja OCK
Ostatnia aktualizacja: 01.06.2026, 12:11