Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

GRACE I GLORIA

Obraz

zaproszenie do teatru

Wspaniałą ucztę duchową mieli widzowie spektaklu. Po mistrzowsku zagrały dwie znakomite aktorki - Stanisława Celińska i Lucyna Malec. Widzowie zgotowali im owację na stojąco. zobacz zdjęcia

zaproszenie do teatru

Spektakl „Grace i Gloria” został przygotowany z okazji jubileuszu Stanisławy Celińskiej. Jest to przejmująca i barwna opowieść o dwóch dojrzałych kobietach, o krańcowo różnych temperamentach, charakterach i skrajnie odmiennych doświadczeniach życiowych. Wzruszający spektakl dotykający trudnych tematów przemijania, jednocześnie niosący nadzieję, przepełniony poczuciem humoru i zaskakujący zwrotami akcji.

Brawurowa gra Stanisławy Celińskiej i Lucyny Malec tworzy widowisko pełne wdzięku i refleksji.

Spektakl zdobył trzy pierwsze nagrody na Ogólnopolskim Festiwalu Teatrów Prywatnych w Siedlcach w 2013 roku: Pierwszą Nagrodę Jury i Publiczności w kategorii Najlepszy Spektakl, Pierwszą Nagrodę Publiczności w kategorii Najlepsza Scenografia.

Autor: Tom Ziegler
Reżyseria: Bogdan Augustyniak
Muzyka: Jerzy Satanowski
Scenografia: Jerzy Rudzki

Obsada: Stanisława Celińska, Lucyna Malec

Czas trwania: 120 minut (w tym przerwa 15 minut)

Bilet 30 zł

Sprzedaż biletów i rezerwacja od 24 stycznia br.

logo-gig


Opublikowano: 18 stycznia 2016 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury